سریال و پخش خانگی

فیلم های مارول چند بار نامزد یا برنده ی اسکار شده اند؟

دنیای سینمایی مارول دستاورد های ویژه ای در دنیای سینما به دست آورده است. اما سؤال اینجا است که چه تعداد از فیلم های MCU پیروز به نامزدی یا کسب جوایز اسکار شدند؟

28 اردیبهشت 1400

تصاویری از علی انصاریان در سریال ها

علی انصاریان از چهره های فوتبالی کشورمان بود که در زمان حیاتش، دنیای بازیگری را هم تجربه کرد. در حقیقت می توان گفت او در سال های آخر عمر که چندان هم طولانی نبود، بیش از اینکه پیگیر فوتبال باشد به عرصه هنر تمایل نشان می داد.

6 فروردین 1400

سال 2020 صنعت سینما را برای همیشه دگرگون کرد

زمانی شهردار قدیمی شهر شیکاگو گفته بود: هرگز نباید گذاشت فرصت نهفته در یک بحران بزرگ تلف شود. باید پذیرفت که صنعت سینما در سال 2020 و با توجه به همه گیری بحران کرونا این جمله شهردار پیشین شیکاگو را کاملا جدی گرفته و در جهت تحولی اساسی قرار گرفته است.

21 بهمن 1399

پست انتقادی-اجتماعی سمانه پاکدل

سمانه پاکدل متولد سال 66 در تهران، بازیگر سینما و تلویزیون است. او در سن 17 سالگی و به دور از چشم والدینش تئاتر را آغاز کرد و با بازی در سریال دلنوازان، به شهرت رسید. وی در صفحه شخصی اینستاگرام خود پستی انتقادی-اجتماعی منتشر کرد.

4 بهمن 1399

خبرنگاران مهم ترین رویدادهای ورزشی اصفهان در هفته ای که گذشت

اصفهان- خبرنگاران- غلبه تیم والیبال بانوان ذوب آهن اصفهان بر خجسته اسلامشهر، ذوب آهن اصفهان از لیگ برتر فوتبال استعفا می دهد و پیروزی پرگل تیم فوتبال بانوان ذوب آهن اصفهان مقابل هیات البرز از مهم ترین رویدادهای ورزشی اصفهان در هفته گذشته بود.

6 دی 1399

(ویدئو) چند نمونه دوبله بیادماندنی از چنگیز جلیلوند؛ از دوبله صدای فردین و بهروز وثوقی تا جان وین

امروز، چنگیز جلیلوند هم به عددی در میان آمارهای فوت ناشی از کرونا تبدیل شد.

3 دی 1399

8 رشته پیشنهادی برای ادامه تحصیل در خارج از کشور

بیشتر دانشجویان رشته های پرآوازه ای را برای ادامه تحصیل در خارج از کشور انتخاب می نمایند. ولی بیشتر آن ها از سایر رشته ها برای ادامه تحصیل در خارج بی اطلاع هستند. در ادامه 8 رشته تحصیلی در خارج از کشور معرفی خواهد شد که شاید در نگاه اول در لیست گزینه های...

29 آبان 1399

اینترنت فیبر نوری چیست

فیبر نوری سریع ترین روش اتصال به اینترنت برای کاربران خانگی است و اخیراً پای خود را به ایران، دست کم به شکل محدودی باز کرده است. با این حال همچنان در مقایسه با فناوری های اینترنت ثابت دیگر از جمله ADSL و VDSL گستردگی کمتری دارد. در این مطلب تکنولوژی فیبر...

15 تیر 1399

ساره بیات؛ بی تفاوت و بی احساس در سریال دل

او با بازی تصنعی و غیرقابل باور، در نشان دادن حالت های عصبی که پس از اتفاق شب عروسی دچار شده هم پیروز نیست و تماشاگر را آن طور که باید تحت تأثیر قرار نمی دهد.

4 تیر 1399

ترانه علیدوستی: من یک اصول گرای افراطی ام!

ترانه علیدوستی بازیگر سریال شهرزاد گفت: ...گاهی حتی دیگران را با این خصوصیتم عصبانی کرده ام. چون کوتاه نمی آیم. یک اصول گرای افراطی!

5 خرداد 1399

پخش سریال کلاه پهلوی از شبکه چهار

سریال تاریخی کلاه پهلوی به کارگردانی زنده یاد سید ضیاءالدین دری از شبکه چهار سیما پخش می گردد.

28 بهمن 1398

باکس آفیس 2019 سینمای جهان ، سالی که رکوردها شکست

سال 2019 یکی از پیروز ترین سال ها اخیر در گیشه سینما بود که با جا به جا شدن رکورد پرفروش ترین فیلم و انیمیشن تاریخ سینما و ثبت چندین رکورد دیگر همراه بود.

19 بهمن 1398