اخبار سیاسی

ونزوئلا در خصوص دخالت آمریکا در این کشور بیانیه صادر کرد

جمهوری بولیواری ونزوئلا در خصوص دخالت اخیر نیروهای مزدور و مورد حمایت دولت آمریکا برای ایجاد ترور و وحشت، نقض حاکمیت ملی و سرنگونی حکومت منتخب مردم این کشور بیانیه رسمی صادر کرد.

13 تیر 1399

شرکت دارویی سوئیس مجوز کاربرد تست پادتن ویروس کرونا دریافت کرد

شرکت داروسازی روشه سوئیس اعلام کرد که مجوز اضطراری سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) را برای کاربرد تست تشخیص پادتن در بدن افراد مبتلا به ویروس کرونا، دریافت کرده است.

11 تیر 1399

نیروهای وابسته به امارات بیخیال خودمختاری شدند

ایسنا نوشت: سخنگوی شورای انتقالی جنوب یمن از منصرف شدن این شورا از خودمختاری در جنوب این کشور اطلاع داد.

9 تیر 1399

اولین حقوق بازنشستگان در سال 99 واریز شد ، افزایش حقوق فعلا به تعویق افتاد!

به گزارش خبرنگاران، هرچند امروز اولین حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در سال 99 به حساب آنها واریز شد اما طبق آخرین پیگیری ها، افزایش حقوق در فیش پرداختی بازنشستگان اعمال نشده و فعلا اعمال افزایش حقوق به تعویق افتاده است.

7 تیر 1399

چرا حقوق بازنشستگان در فروردین افزایش نیافت؟

به گزارش خبرنگاران، هیئت امنای سازمان تامین اجتماعی هر سال در فروردین جلسه ای برگزار می کرد و در این جلسه موضوع افزایش حقوق مستمری بگیران معین و ابلاغ می شد، اما کرونا اجازه نداد این جلسه برگزار گردد و مستمری بگیران از افزایش حقوق سال 99 در فروردین محروم...

3 تیر 1399

فرایند تشکیل کابینه الکاظمی تا به امروز کامل نشده است

به گزارش خبرنگاران به نقل از العربی الجدید، بدر الزیادی نماینده وابسته به ائتلاف سائرون در مجلس عراق گفت: تا به امروز فرایند تشکیل کابینه الکاظمی کامل نشده است.

30 خرداد 1399

نماینده مجلس عراق: کابینه الکاظمی آماده رأی گیری در مجلس است

یک نماینده مجلس عراق از فراکسیون الفتح گفت که کابینه مصطفی الکاظمی نخست وزیر مکلف این کشور آماده است و هفته آینده، مجلس برای برگزاری جلسه دعوت خواهد کرد.

28 خرداد 1399

المیادین: ظریف دوشنبه در دمشق با المعلم دیدار می کند

شبکه المیادین لبنان گزارش داد که وزیر امور خارجه ایران دوشنبه این هفته با همتای سوری خود در دمشق دیدار خواهد کرد.

25 خرداد 1399

ترامپ:مینه سوتا را آزاد کنید،میشیگان را آزاد کنید،ویرجینیا را آزاد کنید و کمی بعد شورش مسلحانه مردم!

ایسنا نوشت: در حالی که معترضان در چند ایالت با محدودیت های آمد و شد ناشی از شیوع ویروس کرونا مخالفند و می گویند باعث آسیب به آنها شده، مقام های بهداشتی تاکید دارند که لغو زودهنگام قرنطینه ها به بازگشت کرونا خواهد انجامید. در این میان دونالد ترامپ هم در...

23 خرداد 1399

افزایش شناسایی مبتلایان به کرونا زنجیره انتقال را قطع می کند

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: در مورد شیوع بیماری کرونا نیز با روش شناسایی بیماران زنجیره انتقال بیماری را قطع خواهیم کرد.

17 خرداد 1399

خبرنگاران اقدامات دولت لبنان برای کاهش بحران اقتصادی

تهران - خبرنگاران - لبنان این روزها با دو بحران بزرگ بدهی های خارجی و مسائل اقتصادی ناشی از آن و همچنین کنترل شیوع بیماری کرونا دست و پنجه نرم می کند، اما وزیر خارجه این کشور می گوید، لبنان قصد دارد با بازگردان پول های به سرقت رفته گامی برای کاهش مسائل...

15 خرداد 1399

مصرف آب در بعضی مناطق بیش از 40 درصد افزایش یافته، مردم مصرف را کاهش دهند

اردکانیان با بیان اینکه مصرف آب در بعضی مناطق بیش از 40 درصد افزایش یافته است، گفت: از مردم عزیزمان می خواهیم بدون هیچ اغماضی دررعایت بهداشت، در موارد دیگر، مصرف آب را کاهش دهند.

1 خرداد 1399

قانونگذاران آمریکایی خواهان تعلیق تحریم های واشنگتن علیه ایران شدند

به گزارش تجارت نیوز، وبگاه هافینگ تون پست در خبری اختصاصی نوشت که بیش از 30 قانون گذار آمریکایی در نامه ای به مقامات ارشد دولت آمریکا خواهان لغو تحریم های آمریکا شدند و ادعا کردند که این تحریم ها مانع مقابله ایران با شیوع گسترده ویروس کرونا می گردد.

31 اردیبهشت 1399

انگلیس توان سیاسی خود را برای لغو تحریم ها علیه ایران به کار گیرد

سفیر ایران در لندن گفت: دولت انگلیس باید اعلام کند که تحریم های آمریکا را رعایت نخواهد کرد و توان سیاسی و دیپلماتیک خود را برای لغو این تحریم ها به کار گیرد.

30 اردیبهشت 1399

پروژه مشترک سازمان محیط زیست و سازمان ملل در حمایت از صنایع سبز

به گزارش خبرنگاران، آمادیو در همایش روز زمین پاک که پیش از ظهر سه شنبه در سازمان محیط زیست برگزار شد با بیان این مطلب اضافه نمود: صنایع سبز عامل حفظ محیط زیست هستند و در واقع این صنایع فرصت مناسبی برای کارآفرینی ضمن کاهش تغییرات آب و هوایی در توسعه و انتقال...

17 اردیبهشت 1399

سلطانی فر: اقتضای سنی من نیست که هوادار باشگاهی باشم، امیدوارم در کوتاه ترین زمان اصلاحات در هیئت مدیره و مدیران استقلال و پرسپولیس را انجام بدهیم

وزیر ورزش و جوانان گفت: امیدوارم در کوتاه ترین زمان ممکن اصلاحات لازم را در ترکیب هیئت مدیره و مدیران این باشگاه انجام بدهیم.

15 اردیبهشت 1399

پنتاگون حمله هوایی آمریکا به مواضع حزب الله عراق را تأیید کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از راشاتودی، وزارت دفاع آمریکا بامداد جمعه با انتشار بیانیه ای ضمن تأیید گزارشها در خصوص حمله جنگنده های آمریکا به مواضع حزب الله عراق مدعی شد که این حمله ها ماهیت دفاعی داشته و علیه مواضع کتائب حزب الله در عراق اجرا شده است.

11 اردیبهشت 1399

خبرنگاران صالحی: قلم ها و دوربین ها در کنار پزشکان و پرستارانند

تهران- خبرنگاران- سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در توئیتی تاکید کرد که قلم ها و دوربین ها در روزهای سخت کرونایی در کنار پزشکان و پرستارانند.

8 اردیبهشت 1399

این دورهمی بزرگ چه فایده ای دارد؟

پراگ دو سال پیش میزبان رویدادی بین المللی بود که امروز ایران آن را با 300 راهنمای گردشگری تجربه می نماید که شاید بزرگترین کنجکاوی درباره آن، چگونگی اثرگذاری این راهنمایان بر جابه جایی گردشگران و افزایش آمارهای سفر به ایران، باشد.

28 فروردین 1399

تشریح طرح آمایش دفاعی امنیتی مناطق کویری ایران در نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری

همزمان با 29 آذر ماه و آخرین روز از هفدهمین نمایشگاه پژوهش و فناوری و فن بازار، پروژه ملی آمایش دفاعی امنیتی مناطق کویری و بیابانی ایران با حضور مجریان طرح در سالن خلیچ فارس واقع در محل نمایشگاه های بین المللی تهران تشریح می گردد.

26 فروردین 1399
تعداد: (43)