سلامتی و پزشکی

ونزوئلا در خصوص دخالت آمریکا در این کشور بیانیه صادر کرد

جمهوری بولیواری ونزوئلا در خصوص دخالت اخیر نیروهای مزدور و مورد حمایت دولت آمریکا برای ایجاد ترور و وحشت، نقض حاکمیت ملی و سرنگونی حکومت منتخب مردم این کشور بیانیه رسمی صادر کرد.

13 تیر 1399

7 کار مفید که باید برای سلامت انجام دهید

زوم لایف/ شاید تصور می کنید که می دانید چه چیزی برایتان مفید است و چه چیزی نیست. اما چیزهایی وجود دارند که برای سلامتی تان خوب هستند و شما از وجودشان بی اطلاع هستید. همه ما می دانیم که انجام بعضی کارها ممکن است برای سلامتی مان مفید باشد. در ادامه با 8 کاری...

12 تیر 1399

شرکت دارویی سوئیس مجوز کاربرد تست پادتن ویروس کرونا دریافت کرد

شرکت داروسازی روشه سوئیس اعلام کرد که مجوز اضطراری سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) را برای کاربرد تست تشخیص پادتن در بدن افراد مبتلا به ویروس کرونا، دریافت کرده است.

11 تیر 1399

اظهارات ترامپ درباره تزریق مواد ضدعفونی کننده کنفرانس های خبری کاخ سفید را لغو کرد

پس از اینکه اظهارات ترامپ درباره تزریق مواد ضدعفونی کننده برای درمان کرونا با جنجال های زیادی همراه شد رئیس جمهور آمریکا تصمیم گرفته دیگر روزانه کنفرانس خبری برگزار نکند.

4 تیر 1399

نوزاد عجول در آسمان به دنیا آمد

نوزاد عجول دهلرانی در حین انتقال توسط بالگرد اورژانس 115 استان در آسمان به جهان آمد.

26 خرداد 1399

ترامپ:مینه سوتا را آزاد کنید،میشیگان را آزاد کنید،ویرجینیا را آزاد کنید و کمی بعد شورش مسلحانه مردم!

ایسنا نوشت: در حالی که معترضان در چند ایالت با محدودیت های آمد و شد ناشی از شیوع ویروس کرونا مخالفند و می گویند باعث آسیب به آنها شده، مقام های بهداشتی تاکید دارند که لغو زودهنگام قرنطینه ها به بازگشت کرونا خواهد انجامید. در این میان دونالد ترامپ هم در...

23 خرداد 1399

کرونا و ضعف الگوی مدیریت غرب

کرونا و شیوع گسترده آن در دنیا، ضعف کشور های غربی به خصوص آمریکا را در مدیریت بحران و مواجهه با این بیماری فاش کرد.

21 خرداد 1399

افزایش شناسایی مبتلایان به کرونا زنجیره انتقال را قطع می کند

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: در مورد شیوع بیماری کرونا نیز با روش شناسایی بیماران زنجیره انتقال بیماری را قطع خواهیم کرد.

17 خرداد 1399

خبرنگاران اقدامات دولت لبنان برای کاهش بحران اقتصادی

تهران - خبرنگاران - لبنان این روزها با دو بحران بزرگ بدهی های خارجی و مسائل اقتصادی ناشی از آن و همچنین کنترل شیوع بیماری کرونا دست و پنجه نرم می کند، اما وزیر خارجه این کشور می گوید، لبنان قصد دارد با بازگردان پول های به سرقت رفته گامی برای کاهش مسائل...

15 خرداد 1399

خبرنگاران تکذیب شد: ایزوله نبودن شبکه اجتماعی دانش آموزان

تهران- خبرنگاران- بعضی شبکه های اجتماعی نامعتبر در تازه ترین فضاسازی خود در مورد عدم مالکیت آموزش و پرورش یا اختصاصی نبودن یا ایزوله نبودن شبکه شاد به انتشار اخباری کذب پرداخته اند که با پیگیری از مسوولان آموزش و پرورش این خبر تکذیب شد.

14 خرداد 1399

شهردار مسکو: تردد در سطح شهر متعادل است

شهردار مسکو در مصاحبه ای اظهار کرده که تردد مردم در این شهر با محدودیت هایی که برای جلوگیری از شیوع کرونا اعمال شده، متعادل شده است.

13 خرداد 1399

پاریس از قرنطینه خدمه ناو هواپیمابر شارل دوگل خبر داد

سخنگوی دولت فرانسه اعلام کرد که برای احتیاط، خدمه مبتلا به ویروس کرونا در ناو هواپیمابر فرانسوی شارل دوگل از دیگر افراد جدا و قرنطینه شده اند.

11 خرداد 1399

نبی گفت؛ ارسال جدول زمانبندی پیشنهادی اصلاح اساسنامه به فیفا

دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت: جدول زمانبندی پیشنهادی مراحل انجام اصلاح و تصویب اساسنامه، مقررات انتخاباتی و برگزاری مجمع به فیفا ارسال شد.

11 خرداد 1399

مسائل روانشناختی کرونایی خود را از 4030 بپرسید

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت: سامانه 4030 وزارت بهداشت، جوابگوی سؤالات روانشناختی مسائل مردم درباره کرونا است.

9 خرداد 1399

لس آنجلس تایمز: نظام فدرالی مانع پاسخ مناسب آمریکا به بحران کرونا شده است

کارشناسان در آمریکا می گویند نظام فدرالی در این کشور یکی از عواملی است که مانع پاسخ مناسب آمریکا به شیوع گسترده ویروس کرونا شده است.

7 خرداد 1399

آنچه که درباره سفر انسان به مریخ نمی دانید

در این گزارش الکساندر گرست، فضانورد، یکی از حامیان سفر مریخ دربارۀ چگونگی سفر انسان به مریخ توضیحاتی ارائه نموده است.

4 خرداد 1399

مصرف آب در بعضی مناطق بیش از 40 درصد افزایش یافته، مردم مصرف را کاهش دهند

اردکانیان با بیان اینکه مصرف آب در بعضی مناطق بیش از 40 درصد افزایش یافته است، گفت: از مردم عزیزمان می خواهیم بدون هیچ اغماضی دررعایت بهداشت، در موارد دیگر، مصرف آب را کاهش دهند.

1 خرداد 1399

قانونگذاران آمریکایی خواهان تعلیق تحریم های واشنگتن علیه ایران شدند

به گزارش تجارت نیوز، وبگاه هافینگ تون پست در خبری اختصاصی نوشت که بیش از 30 قانون گذار آمریکایی در نامه ای به مقامات ارشد دولت آمریکا خواهان لغو تحریم های آمریکا شدند و ادعا کردند که این تحریم ها مانع مقابله ایران با شیوع گسترده ویروس کرونا می گردد.

31 اردیبهشت 1399

میثم بائو کرونا را شکست داد

میثم بائو بعد از پشت سر گذاشتن روز های سخت، با بهبود بیماری اش از بیمارستان مرخص شد و به زندگی عادی بازگشت.

26 اردیبهشت 1399

مدیر مؤسسه بهداشت جهانی هاروارد: آمریکا به سمت فاجعه جهنمی حرکت می نماید

مدیر مؤسسه بهداشت جهانی هاروارد با اشاره به اینکه ویروس کرونا آمریکا را هدف قرار داده گفت فقر تدارکات و فضای کم بیمارستانی به همراه ضعف دولت فدرال در آزمایش گیری باعث شده است این کشور به سمت فاجعه جهنمی حرکت کند.

25 اردیبهشت 1399
تعداد: (52)