سینما

7 کار مفید که باید برای سلامت انجام دهید

زوم لایف/ شاید تصور می کنید که می دانید چه چیزی برایتان مفید است و چه چیزی نیست. اما چیزهایی وجود دارند که برای سلامتی تان خوب هستند و شما از وجودشان بی اطلاع هستید. همه ما می دانیم که انجام بعضی کارها ممکن است برای سلامتی مان مفید باشد. در ادامه با 8 کاری...

12 تیر 1399

انواع تیپاها را خوردیم، ثابت کردیم جامعه تئاتری جغرافیای تهران را نمی شناسد

غریب پور، کارگردان تئاتر با اشاره به اینکه بعضی در خانواده تئاتر او را دردانه می دانند و تالار فردوسی کاملاً در اختیار اوست، گفت: آن خانمی که الان صحنه را بی ادعا تی می کشد، فوق لیسانس گرافیک است. ما اینجا معرفت و آداب معنوی را می آموزیم.

5 تیر 1399

ساره بیات؛ بی تفاوت و بی احساس در سریال دل

او با بازی تصنعی و غیرقابل باور، در نشان دادن حالت های عصبی که پس از اتفاق شب عروسی دچار شده هم پیروز نیست و تماشاگر را آن طور که باید تحت تأثیر قرار نمی دهد.

4 تیر 1399

ترانه علیدوستی: من یک اصول گرای افراطی ام!

ترانه علیدوستی بازیگر سریال شهرزاد گفت: ...گاهی حتی دیگران را با این خصوصیتم عصبانی کرده ام. چون کوتاه نمی آیم. یک اصول گرای افراطی!

5 خرداد 1399

چرا وب گردی و پرسه زیادی در اینترنت ما را عصبانی می نماید؟

گاهی اوقات زمان های استراحت و خالی خود را مشغول فیلم دیدن، چت کردن یا فقط در حال گشتن در اینترنت سپری می کنیم. دقیقا بعد از گشتن حدود 2 الی 3 ساعت در اینترنت با فشاری عصبی زیاد گوشی را خاموش می کنیم و در گوشه ای می اندازیم.

28 اردیبهشت 1399

خبرنگاران مجتبی میرزاده؛ نابغه بی ادعای موسیقی ایران

تهران- خبرنگاران- برخی از مخاطبانِ موسیقی که با آهنگ های متنوعی در گونه های مختلفِ موسیقایی خاطره دارند از موسیقی سنتی و محلی گرفته تا موسیقی انقلابی و دفاع مقدس و موسیقی کوچه و بازاری و موسیقی پاپ و نیز موسیقی فیلم، شاید خودشان ندانند که آهنگساز یا تنظیم...

16 اردیبهشت 1399

فیلم دربند در ژنو نمایش داده می شود

به گزارش خبرنگاران، در این بخش رقابتی فیلم دربند که یکی از 10 فیلم حاضر در بخش جایزه منتقدان ژنو است مورد قضاوت هیات داوری منتقدان قرار می گیرد.

12 اردیبهشت 1399

ثابتعلیشاه؛ جانشین احتمالی نورعلی تابنده

در پی درگذشت آقای نورعلی تابنده قطب دراویش گنابادی، خبرها حاکی از مشخص سید علی رضا جذبی ملقب به ثابتعلیشاه به عنوان جانشین نور علی تابنده و قطب جدید دراویش گنابادی است.

26 بهمن 1398

باکس آفیس 2019 سینمای جهان ، سالی که رکوردها شکست

سال 2019 یکی از پیروز ترین سال ها اخیر در گیشه سینما بود که با جا به جا شدن رکورد پرفروش ترین فیلم و انیمیشن تاریخ سینما و ثبت چندین رکورد دیگر همراه بود.

19 بهمن 1398

نشست علمی گنجینه هنرهای سنتی کاشان برگزار گشت

مهران سرمدیان، رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کاشان از برگزاری نشست علمی گنجینه هنرهای سنتی کاشان خبر داد.

3 بهمن 1398

ترفند یک کارمند بانک در مقابل اغتشاشگران

یک کارمند بانک گفت: داشتم زنده زنده در آتش می سوختم. تا آمدم فرار کنم پایم سُر خورد و پهن شدم جلوی باجه هایی که هرلحظه شعله ورتر می شد.

2 بهمن 1398

سینمای امروز ایران سوار موج مدگرایی شده است

کارگردان فیلم دل شکسته گفت: سینمای امروز ایران سوار موج مدگرایی است، متاسفانه یک موجی در سینما راه افتاده و همه سراغ ساخت آثار کمدی بفروش رفته اند، در چنین شرایطی همه می خواهند سوار بر این موج شوند و فیلمشان را در همین فضا بسازند.

28 دی 1398