معماری و عمران

شهرداری تهران برای جانمایی دقیق تأسیسات زیرسطحی پایتخت تذکر گرفت

شورای شهر تهران به منظور ارائه نقشه و جانمایی تأسیسات زیرسطحی شورای شهر تهران به شهرداری تهران تذکر داد.

2 فروردین 1399

همایش ملی علوم و فناوری های نوین آب، انرژی و محیط زیست 5 اسفند برگزار می شود

همایش ملی علوم و فن آوری های نوین در آب، انرژی و محیط زیست 5 اسفند 1398 در پژوهشکده انرژی دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود.

14 اسفند 1398

ثابتعلیشاه؛ جانشین احتمالی نورعلی تابنده

در پی درگذشت آقای نورعلی تابنده قطب دراویش گنابادی، خبرها حاکی از مشخص سید علی رضا جذبی ملقب به ثابتعلیشاه به عنوان جانشین نور علی تابنده و قطب جدید دراویش گنابادی است.

26 بهمن 1398

حضور امیر دریادار سیاری در کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی

امیر دریادار سیاری با حضور در کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، با ارائه گزارشی از عملکرد و نقش ارتش در تامین امنیت مرز ها و حوادث غیرمترقبه، مسائل آمادی و عمرانی آجا در سال 99 را تشریح کرد

24 بهمن 1398

افزایش بیکاری در افغانستان در سایه حضور نیروهای خارجی

در حالی که همواره آمریکا مدعی بازسازی افغانستان بوده اما براساس یک نظرسنجی، بیکاری و کاهش دستمزد نسبت به سال گذشته در افغانستان افزایش داشته است.

30 دی 1398

دکوراسیون داخلی به سبک آرت دکو

امروزه در بحث معماری نمیتوان اهمیت دکوراسیون داخلی را نادیده گرفت. طراحی داخلی ساختمان امری بسیار ضروری و حائز اهمیت است که بعد از ساخت خانه مورد اجرا قرار میگیرد. در دکوراسیون داخلی از سبک های متفاوتی استفاده میشود که هر کدام ویژگی های منحصر به فرد...

28 دی 1398

کاروانسرای شاه عباسی (بیستون) Safavid Caravansary

در این مطلب از وب سایت گردشگری خبرنگاران شما را با کاروانسرای شاه عباسی بیستون کرمانشاه آشنا خواهیم کرد. در ادامه مطلب همراه ما باشید.

28 دی 1398